Ο σύγχρονος άνθρωπος καταστρέφει περισσότερα όταν χτίζει παρά όταν γκρεμίζει.

Συμμετέχοντες στο επιμορφωτικό σεμινάριο «Από το δάσος του Βερτίσκου στο παραλίμνιο δάσος Δοϊράνης: Το δάσος στα προγράμματα για το περιβάλλον και την αειφορία»

| Εκτύπωση | Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο | Τετάρτη 18 Μαΐου 2016 10:43 |

Κοινοποιούμε τα ονόματα των συμμετεχόντων εκπαιδευτικών στο επιμορφωτικό σεμινάριο με τίτλο 

«Από το δάσος του Βερτίσκου στο παραλίμνιο δάσος Δοϊράνης: Το δάσος στα προγράμματα για το περιβάλλον και την αειφορία»

που διοργανώνουν τα Κέντρα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης Κιλκίς και  Ελευθερίου Κορδελιού  & Βερτίσκου σε συνεργασία με τις Δ/νσεις Α/βάθμιας και Β/βάθμιας Εκπαίδευσης Κιλκίς, Ανατ. Θεσσαλονίκης και Δυτ. Θεσσαλονίκης (Υπεύθυνοι Π.Ε. και Σχολικών Δραστηριοτήτων) στις 11 & 12 Ιουνίου 2016

 

Παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί που έχουν επιλεγεί και αδυνατούν να παρακολουθήσουν να ενημερώσουν εγκαίρως το ΚΠΕ Κιλκίς (τηλ 2341094303, ή στην ηλ. δνση  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ) προκειμένου να αντικατασταθούν από αναπληρωματικούς.

Πρόγραμμα σεμιναρίου:


Σάββατο 11 Ιουνίου 2016

 

08:00-           Αναχώρηση από ΚΠΕ Κιλκίςγια ΚΠΕ Ελευθερίου Κορδελιού

08:45-09:00 ΚΠΕ Ελευθερίου Κορδελιού: Προσέλευση - Εγγραφές – Παραλαβή  Φακέλων.    

09:00-09.15 Στοχοθεσία Σεμιναρίου

                     Αθανασίου Χρυσούλα , Υπεύθυνη του  ΚΠΕ Ελευθερίου Κορδελιού & 

                     Βερτίσκου,

                     Παρασκευά Αρσινόη Υπεύθυνη  ΚΠΕ Κιλκίς    

09.15- 10.10 Αναχώρηση από ΚΠΕ Ελευθερίου  Κορδελιού και άφιξη στις 

                      εγκαταστάσεις του ΚΠΕ στο Βερτίσκο            

10:10-10:30  Παρουσίαση Προγραμμάτων και δράσεων των ΚΠΕ Ελευθερίου

                      Κορδελιού  & Βερτίσκου και Κιλκίς

                          Αθανασίου Χρυσούλα Υπεύθυνη του  ΚΠΕ Ελ Κορδελιού & Βερτίσκου

                          Παρασκευά Αρσινόη Υπεύθυνη  ΚΠΕ Κιλκίς    

10:30- 11:30 Απόψεις των εκπαιδευτικών για την έννοια του δάσους και του

                          δασικού  τοπίου. Βιωματικό εργαστήριο  

                      Ιάκωβος Παπαδόπουλος Δασολόγος – Περιβαλλοντολόγος Α.Π.Θ.

11:30 12:00   Διάλειμμα για καφέ

12:00 12:30   Εισαγωγή στην έννοια του δάσους και των δασικών οικοστημάτων

                          Ριφάκη Νικολέτα, Αναπλ. Υπεύθυνη ΚΠΕ Ελευθερίου Κορδελιού &

                      Βερτίσκου

                          Χρυσανθόπουλος Χρήστος, Μέλος Π.Ο. του ΚΠΕ Κιλκίς

12.30 – 14.30 «Το δάσος του Βερτίσκου» - Εκπαιδευτικές δραστηριότητες στο

                        πεδίο           

                           Π.Ο ΚΠΕ Ελευθερίου Κορδελιού & Βερτίσκου

14:30 -15:30  Πρόχειρο γεύμα

15:30 –16:30 Ανθρώπινες δραστηριότητες στο δάσος Βερτίσκου στο παρελθόν –

                       Επίσκεψη στο Λαογραφικό μουσείο Βερτίσκου 

                       Παιδαγωγική Ομάδα  ΚΠΕ Ελευθερίου Κορδελιού & Βερτίσκου

16.30               Αναχώρηση για Πικρολίμνη Κιλκίς

17:30                Άφιξη και τακτοποίηση στον ξενώνα Πικρολίμνη

19:00-20:00    Το οικοσύστημα της Δοϊράνης και του παραλίμνιου δάσους της

                        Βρυώνης Ηλίας, Αναπλ. Υπεύθυνος ΚΠΕ Κιλκίς

                        Χρυσανθόπουλος Χρήστος, Μέλος Π.Ο. του ΚΠΕ Κιλκίς

20:00-21:00         Το περιεχόμενο προγραμμάτων Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης για

                         το  δάσος.   

                         Στυλιάδης Κων/νος,Μέλος Π.Ο. του ΚΠΕ Ελευθερίου Κορδελιού &

                         Βερτίσκου

21:00                     Δείπνο συμμετεχόντων

 

Κυριακή 12 Ιουνίου 2016

 

9:00-10:00  Μελέτη πεδίου στον υγρότοπο της Πικρολίμνης

                   Παιδαγωγικές Ομάδες  των ΚΠΕ Κιλκίς και Ελευθερίου Κορδελιού &

                   Βερτίσκου

         

10:00-         Αναχώρηση για Λίμνη Δοϊράνη μέσω Μουριών

10:45-11.30 Το χαρακτηρισμένο ως μνημείο της φύσης παραλίμνιο δάσος «Χίλια

                      Δέντρα»  Μελέτη πεδίου

                         Βούρτσας Γεώργιος  Δασάρχης Κιλκίς

                     Καγιάννης Γεώργιος  Αναπλ. Δασάρχης Κιλκίς

11:30-12:00 Διάλειμμα καφέ

12:00-12:30   Βιωματικό εργαστήριο στο Μουσείο Φυσικής Ιστορίας και στον

                       παραλίμνιο ελληνικό χώρο της Λίμνης Δοϊράνης (μέρος α’) με

                       θέμα: «Μελέτη Οικοσυστημάτων και Διασυνοριακή Διαχείριση της

                       Λίμνης Δοϊράνης»

                       Παιδαγωγική Ομάδα ΚΠΕ Κιλκίς         

                    

12:30              Αναχώρηση για τον παραλίμνιο χώρο της Λίμνης Δοϊράνης στην

                         Π.Γ.Δ.Μ.

13:15-14:30         Βιωματικό εργαστήριο στον παραλίμνιο χώρο της  Λίμνης

                        Δοϊράνης (μέρος β’) με θέμα: «Μελέτη Οικοσυστημάτων και

                        Διασυνοριακή Διαχείριση της Λίμνης Δοϊράνης»

                        Παιδαγωγική Ομάδα ΚΠΕ Κιλκίς                         

14:30             Αναχώρηση για το ΚΠΕ Κιλκίς

15:30-16:00   Συζήτηση –Αξιολόγηση - Λήξη σεμιναρίου

16:00             Αναχώρηση για ΚΠΕ Ελευθερίου Κορδελιού & Βερτίσκου

 

 

ΤΑΚΤΙΚΟΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ  

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΚΛΑΔΟΣ

ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

Δ/ΝΣΗ ΕΚΠ.

1

ΝΤΙΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΠΕ11

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

ΔΠΕ ΚΙΛΚΙΣ

2

ΕΡΚΕΚΟΓΛΟΥ  ΔΟΜΝΑ

ΠΕ60

3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΠΕ ΚΙΛΚΙΣ

3

ΚΕΚΕΛΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ

ΠΕ60

1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΠΕ ΚΙΛΚΙΣ

4

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕ70

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ

 

ΔΠΕ ΚΙΛΚΙΣ

5

ΜΠΛΑΤΣΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΕ70

ΥΠ. ΣΧΟΛ. ΔΡΑΣΤ. ΔΠΕ ΚΙΛΚΙΣ

ΔΠΕ ΚΙΛΚΙΣ

6

ΡΑΝΤΣΙΟΥ  ΒΕΡΣΑ

ΠΕ70

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

7

ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ70

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΝΔΟΥ

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

8

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΠΕ70

ΚΟΛΧΙΚΟ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

9

ΜΟΥΔΙΩΤΗΣ  ΛΑΖΑΡΟΣ

ΠΕ70

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥΧΝΗΣ

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

10

ΙΝΤΖΕΊΔΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΕ70

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

11

 

ΠΑΠΑΤΖΙΑΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΕ60

6ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

 

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

12

ΠΑΤΣΙΑ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΠΕ60

17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

13

 

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΣΑ

ΠΕ60

1/ΘΕΣΙΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

 

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

14

 

ΙΠΠΕΚΗ ΒΙΚΥ

ΠΕ60

 

ΥΠ. ΠΕ  ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

15

ΔΟΥΒΑΝΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΕ02

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΔΔΕ ΑΝΑΤ.ΘΕΣ.

16

 

ΡΟΊΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΠΕ04.04

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ

 

ΔΔΕ ΑΝΑΤ.ΘΕΣ.

17

ΣΚΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΕ18.12

ΕΠΑΛ  ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

ΔΔΕ ΑΝΑΤ.ΘΕΣ.

18

ΑΞΑΡΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ10

11ο  ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΔΔΕ ΑΝΑΤ.ΘΕΣ.

19

 

ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΕ14.04

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ

 

ΔΔΕ ΑΝΑΤ.ΘΕΣ.

20

ΚΑΡΛΙΑΜΠΑ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΠΕ02

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ

ΔΔΕ ΑΝΑΤ.ΘΕΣ.

21

ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΕ19

8ο ΕΠΑΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΔΔΕ ΑΝΑΤ.ΘΕΣ.

22

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ18

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ

ΔΔΕ ΑΝΑΤ.ΘΕΣ.

23

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΠΕ05

 

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΚΕΩΝ

ΔΔΕ ΔΥΤ. ΘΕΣ.

24

 

ΝΙΚΑ ΣΟΦΙΑ

ΠΕ07

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ Γ/ΣΙΟ ΜΕ Λ.Τ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

 

ΔΔΕ ΔΥΤ. ΘΕΣ.

25

ΚΟΝΙΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΠΕ1803

1ο ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΔΔΕ ΔΥΤ. ΘΕΣ.

26

ΚΩΝΣΤΑ ΣΟΦΙΑ

ΠΕ1803

1ο ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΔΔΕ ΔΥΤ. ΘΕΣ.

27

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕ1706

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΔΕ ΔΥΤ. ΘΕΣ.

28

ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΠΕ19

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΚΕΩΝ

ΔΔΕ ΔΥΤ. ΘΕΣ.

29

ΖΑΒΛΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕ02

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΔΔΕ ΔΥΤ. ΘΕΣ.

30

ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ04

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΔΔΕ ΔΥΤ. ΘΕΣ.

31

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΠΕ18.35

ΕΠΑΛ  ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΔΕ ΚΙΛΚΙΣ

32

ΧΑΜΠΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΠΕ04.01

ΓΕΛ  ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΔΕ ΚΙΛΚΙΣ

33

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΠΕ20

ΓΕΛ  ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ

ΔΔΕ ΚΙΛΚΙΣ

34

ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΕ18

ΥΠ. ΣΧΟΛ. ΔΡΑΣΤ. ΔΔΕ ΚΙΛΚΙΣ

ΔΔΕ ΚΙΛΚΙΣ

35

ΤΣΑΚΙΡΗ ΝΙΚΗ

ΠΕ70

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ

ΔΠΕ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ

36

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΕ70

 

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ

 

ΔΠΕ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ

37

 

ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕ70

18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

 

ΔΠΕ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ

38

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ

ΠΕ70

69ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΔΠΕ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ

39

 

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕ70

ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΤΥΦΛΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ

 

ΔΠΕ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ

40

ΣΦΗΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ20

34ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΔΠΕ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ

41

 

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ70

1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛ ΘΕΣ/ΚΗΣ

 

ΔΠΕ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ

42

 

ΝΤΑΝΑΒΑΡΑ ΑΘΗΝΑ

ΠΕ70

1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛ ΘΕΣ/ΚΗΣ

 

ΔΠΕ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΚΛΑΔΟΣ

ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

Δ/ΝΣΗ ΕΚΠ.

1

ΤΕΝΕΚΕΤΖΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ

ΠΕ09

2ο ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΔΕ ΔΥΤ ΘΕΣ

2

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΡΜΑΤΕΝΙΑ

 

ΠΕ02

 

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

ΔΔΕ ΔΥΤ ΘΕΣ

3

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΠΕ09

1ο ΓΕΛ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΔΕ ΔΥΤ ΘΕΣ

4

ΘΥΜΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΟ4.05

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΔΕ ΔΥΤ ΘΕΣ

5

ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΑΡΘΑ

ΠΕ01

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΔΕ ΔΥΤ ΘΕΣ

6

 

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΠΕ03

ΓΕΛ  ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

ΔΔΕ ΔΥΤ ΘΕΣ

7

ΚΩΤΣΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ

ΠΕ02

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΟΛΥΧΝΗΣ

ΔΔΕ ΔΥΤ ΘΕΣ

8

 

ΛΑΛΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ03 ΠΕ16

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΧΕΔΩΡΟΥ

 

ΔΔΕ ΔΥΤ ΘΕΣ

9

ΜΑΛΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΠΕ02

1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΔΕ ΔΥΤ ΘΕΣ

10

ΜΠΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΕ04.01

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΔΔΕ ΔΥΤ ΘΕΣ

11

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ04.02

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΔΕ ΔΥΤ ΘΕΣ

12

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΡΙΑ

ΠΕ02

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΥΚΕΩΝ

ΔΔΕ ΔΥΤ ΘΕΣ

13

ΣΑΛΕΠΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΕ02

1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΔΕ ΔΥΤ ΘΕΣ

14

ΣΙΜΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

ΠΕ04.02

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΔΔΕ ΔΥΤ ΘΕΣ

15

ΤΟΥΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ

ΠΕ19

ΓΕΛ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΔΔΕ ΔΥΤ ΘΕΣ

16

ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΕ03

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΔΔΕ ΔΥΤ ΘΕΣ

17

ΙΠΠΕΚΗ ΟΛΓΑ

ΠΕ60

12ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΔΠΕ ΑΝΑΤ ΘΕΣ

18

ΧΡΥΣΑΦΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

ΠΕ70

15ο ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΔΠΕ ΑΝΑΤ ΘΕΣ

19

 

ΒΑΛΕΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

 

ΠΕ70

ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛ. ΤΥΦΛΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ

 

ΔΠΕ ΑΝΑΤ ΘΕΣ

20

ΑΜΕΛΑΔΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ

 

ΠΕ70

 

31ο ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

 

ΔΠΕ ΑΝΑΤ ΘΕΣ

21

 

ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

 

ΠΕ60

1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

22

ΚΟΤΑΜΠΑΣΗ ΑΓΑΠΗ

ΠΕ60

9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

23

ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΕ60

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

24

ΠΙΝΕΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΠΕ70

2ο ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

25

ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 

ΠΕ11

2ο ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

26

ΜΕΛΚΟΥ

ΠΕ70

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

27

ΦΩΤΙΑΔΟΥ

ΠΕ11

2ο ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

28

ΚΑΛΩΝΗ ΕΥΠΡΑΞΙΑ

ΠΕ70

4ο ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΚΑΣΤΡΟΥ

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

29

ΓΚΟΛΙΑΡΑ  ΜΑΡΙΑ

ΠΕ70

2ο  ΔΗΜ.ΣΧΟΛ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

30

ΤΟΝΑ  ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΠΕ70

3ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

31

ΚΟΥΡΜΠΕΤΣΟΥ

ΠΕ71

4ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΔΠΕ ΔΥΤ.ΘΕΣ.

32

 

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

 

ΠΕ19

 

8ο ΕΠΑΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΔΔΕ ΑΝΑΤ.ΘΕΣ.

33

ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ

 

ΠΕ02

ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ ΚΩΦΩΝ & ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΔΔΕ ΑΝΑΤ.ΘΕΣ.

34

 

ΚΩΤΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

ΠΕ02

 

ΕΠΑΛ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

ΔΔΕ ΑΝΑΤ.ΘΕΣ.

35

 

ΠΕΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

 

ΠΕ02

8ο ΕΠΑΛ ΘΕΣ/ΚΗΣ & 1ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΛ  ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΔΔΕ ΑΝΑΤ.ΘΕΣ.

36

 

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

 

ΠΕ02

 

7ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΔΔΕ ΑΝΑΤ.ΘΕΣ.

37

 

ΤΖΙΡΙΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

ΠΕ03

 

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΔΔΕ ΑΝΑΤ.ΘΕΣ.

38

 

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

ΠΕ10

 

31ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΔΔΕ ΑΝΑΤ.ΘΕΣ.

joomla wellnessLorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...