Ο σύγχρονος άνθρωπος καταστρέφει περισσότερα όταν χτίζει παρά όταν γκρεμίζει.

Συμμετέχοντες εκπαιδευτικοί στο σεμινάριο «Κάθε σχολείο, ένας ευεργετικός αρωματόκηπος» 11/11/2017

| Εκτύπωση | Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο | Τετάρτη 25 Οκτωβρίου 2017 10:00 |

 

afisabbkk 11.11.17Κοινοποιούμε τα ονόματα των επιλεγέντων εκπαιδευτικών στο σεμινάριο με τίτλο:

«Κάθε σχολείο, ένας ευεργετικός αρωματόκηπος»

που διοργανώνει το ΚΠΕ Κιλκίς σε συνεργασία με  τις Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιαςκαι Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Κιλκίς, Ανατ. Θεσσαλονίκης και Ημαθίας / Υπεύθυνους Σχολικών Δραστηριοτήτων & Π.Ε και τον Ελληνικό Γεωργικό Οργανισμό ΔΗΜΗΤΡΑ / Ινστιτούτο Γενετικής Βελτίωσης και Φυτογενετικών Πόρων / Εργαστήριο Προστασίας και Αξιοποίησης Αυτοφυών και Ανθοκομικών Ειδών,   το Σάββατο 11 Νοεμβρίου στο Κιλκίς και στις εγκαταστάσεις  του Βαλκανικού Βοτανικού Κήπου Κρουσσίων στην Ποντοκερασιά Κιλκίς από τις 10.15 – 15.00Περισσότερες πληροφορίες για το σεμινάριο και το τελικό πρόγραμμα θα δημοσιευθούν σύντομα και θα αποσταλούν στους επιλεγέντες εκπαιδευτικούς με e-mail. Παρακαλούνται οι επιλεγέντες εκπαιδευτικοί που αδυνατούν για κάποιο λόγο  να παρακολουθήσουν το σεμινάριο να ενημερώσουν άμεσα το ΚΠΕ Κιλκίς στο 2341094303 ή με email στη kpekilkis@sch.gr ώστε να ενημερωθούν οι αναπληρωματικοί εκπαιδευτικοί. 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ (ΤΑΚΤΙΚΟΙ)

 

 

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΩΝΥΜΟ:

Ειδικότητα:

Διεύθυνση Εκπαίδευσης

Σχολική Μονάδα  

Αριθμός Μητρώου Εκπαιδευτικού (ΑΦΜ για αναπληρωτές και ωρομισθίους)

1

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΑΛΑΜΠΙΡΗΣ

 ΠΕ 70

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

587961

2

ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ

ΠΕ 60  

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

8ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

596965

3

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΝΤΙΝΟΥ

ΠΕ11

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΙΛΚΙΣ

576559

4

ΔΑΜΙΑΝΗ

ΠΑΡΤΑΣΙΔΟΥ-ΒΑΒΑΜΗ

ΠΕ 11

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

1ο Δ.Σ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ

615800

5

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΟΥΖΟΥΝΗ

ΠΕ70

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

579831

6

ΣΟΦΙΑ

ΒΛΙΩΡΑ

ΠΕ 70

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

1ο Δ.Σ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ

607001

7

ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ

ΝΙΚΟΓΛΟΥ

ΠΕ70

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΝΕΡΙΟΥ

552140

8

ΜΗΛΙΟΓΛΟΥ

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΠΕ70

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

584463

9

ΜΑΡΙΝΑ

ΜΑΡΙΝΟΥ

ΠΕ 60

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΟΥ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ

608884

10

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΑΡΤΑΛΗ

ΠΕ11

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΡΩΠΟΥ

612608

11

ΔΟΜΝΑ

ΕΡΚΕΚΟΓΛΟΥ

 ΠΕ 60

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

ΝΗΠ. Π. ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ-ΚΙΛΚΙΣ

612754

12

 ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΠΕ60

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

1/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ

566655

13

ΕΛΠΙΣ

ΜΟΥΜΤΣΙΔΟΥ

ΠΕ11

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

576560

14

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΡΥΩΝΑΣ

ΠΕ70

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

6ο  ΔΗΜ. ΣΧ. ΚΙΛΚΙΣ

591008

15

ΕΥΑΝΘΙΑ

ΣΤΡΑΒΟΚΩΣΤΑ

ΠΕ 70

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

068487531

16

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΣΟΥΛΙΩΤΗ

ΠΕ11

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ- ΑΣΠΡΟΥ

228132

17

ΕΥΔΟΞΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ

ΠΕ 60

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Π.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ

608124

18

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΤΣΑΛΗ

ΠΕ 70

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

582166

19

ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ

ΠΕ 18.35

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

ΕΠΑΛ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ

229232

20

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ

ΠΕ 02

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

217465

21

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΟΡΟΠΟΥΛΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ Ε.Β.Π.

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΙΛΚΙΣ

056306014

22

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΕΛΙΟΡΙΔΗΣ

ΠΕ 18.12

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

2ο ΕΠΑ.Λ. ΚΙΛΚΙΣ

049436119

23

ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΜΠΟΥΤΜΠΑΡΑ

ΠΕ02

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

Γ/ΣΙΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

182514

24

ΜΑΡΙΑ

ΑΔΑΜΙΔΟΥ

ΠΕ06

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

Γ/ΣΙΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

166290

25

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΚΙΖΛΑΡΙΔΟΥ

ΠΕ03

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ

ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ

178074

26

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΕΚΟΥΤΣΙΔΗΣ

ΠΕ 07  

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

167316

27

ΑΘΑΝΑΣΊΑ

ΤΖΙΑΛΛΑ

ΠΕ04.05

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΑΝΗ

218953

28

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΕΤΡΟΥ

Π.Ε.70  

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1 Δ.ΣΧ. ΤΡΙΑΔΡΙΑΣ

605914

29

ΑΘΗΝΑ

ΚΟΣΜΙΔΟΥ

ΠΕ 70  

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

590899

30

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ

ΠΕ 70

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

552933

31

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΕ 70

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Δ.Σ. ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ

589341

32

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ

ΠΕ 70

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

563370

33

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ

ΠΕ 70

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

588737

34

EΛΣΑ

ΜΑΡΗ

ΠΕ60  

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

22ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

595848

35

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΖΔΡΑΛΗΣ

ΠΕ 70

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΣΧΟΛΕΙΟ  ΤΡΙΛΟΦΟΥ

556257

36

ΜΑΡΙΑΝΑ

ΠΑΖΑΡΛΟΓΛΟΥ

ΠΕ 70  

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

31ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

591264

37

ΔΟΜΝΑ

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ

ΠΕ02

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

2ο ΣΔΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

179264

38

ΗΛΙΑΣ

ΓΕΡΑΚΟΣ

ΠΕ19

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

12ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

199740

39

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ

ΠΕ 11

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ/ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΗΣ

203936

40

ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

ΠΕ1  

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

6ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

148138

41

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΑΛΣΑΜΑΣ

ΠΕ03

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1ο ΓΕΛ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ

179911

42

ΟΛΥΜΠΙΑ

ΚΙΟΣΗ

ΠΕ02

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΕΠΙΒΑΤΩΝ

152249

43

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΑΤΣΟΥΛΑΡΗ

ΠΕ02

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

197134

44

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΠΕ01

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΕΛ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

158896

45

ΑΡΓΥΡΩ

ΤΥΡΟΘΡΟΥΛΑΚΗ

ΠΕ19  

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

165331

46

ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΒΕΛΙΣΚΙΩΤΗ

ΠΕ03

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

222831

47

ΕΛΕΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ

ΠΕ02

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΟΥΜΠΑΣ

169807

48

MΑΡΙΑ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΠΕ10  

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΔΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

171513

49

ΑΝΝΑ

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗ

ΠΕ05  

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1ο  Γ/ΣΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ-1ο Γ/ΣΙΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ

401423

50

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ

ΠΕ70

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

3ο Δ.Σ. ΒΕΡΟΙΑΣ

583971

51

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ

ΠΕ14

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

1ο ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

166844

52

ΜΙΧΑΗΛ

ΜΠΙΚΟΣ

ΠΕ03

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

166008

53

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΜΠΙΖΕΤΑΣ

ΠΕ20

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

182165

54

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΨΙΨΙΚΑ

ΠΕ 14-04

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

1ο ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

215889

55

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΙΣ

ΠΕ 17 03  

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΛΑΠΠΕΙΟ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ (ΚΕΣΥΠ)

161553

56

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΟΥ

ΠΕ14

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

1ο ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

192298

57

ΣΤΕΛΛΑ

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ

ΠΕ18.13

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

1ο ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

177824

58

ΣΟΦΙΑ

ΙΝΤΖΙΑΔΟΥ

ΠΕ18.13

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

1ο ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

228945

 

 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ (ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ)

 

1

ΑΛΕΞΙΑ

ΜΕΛΙΔΩΝΗ

ΠΕ01

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΕΠΑΛ/ 2ο/ 1ο ΛΥΚΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

215187

2

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ

ΠΕ14.04

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

187126

3

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΞΑΡΛΗ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

5ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

171488

4

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΕΡΥΦΙΑΔΟΥ

ΠΕ01

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

11ο ΓΕΛ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

153381

5

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΧΑΧΟΥΔΗ

ΠΕ 18.12

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΕΠΑΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

199632

6

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΗΣ

ΠΕ 03

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΓΕΙΛ Ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

054298677

7.

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗΣ

ΠΕ 70

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

Δ.Σ. ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ

597996

8.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΕ 70

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

2ο Δ.Σ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 

588322

9.

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΕ 19

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΚΗΣ

8ο ΕΠΑΛ ΘΕΣ/ΚΗ

167057

10.

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΟΥΤΡΟΥ

ΠΕ 18.12

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

1ο ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

196052

11.

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ

ΠΕ 19

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

1ο ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

joomla wellnessLorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...